Ustawienia

Powróć do: strona główna

Nabór do przedszkoli gminnych na rok szkolny 2024/2025

Uwaga Rodzice !

Prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami dotyczącymi terminów, zasad i kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do błońskich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2024/2025.

Informujemy, że w postępowaniu rekrutacyjnym na wolne miejsca w przedszkolu biorą udział:

• dzieci 3, 4, 5, 6-letnie (urodzone w latach 2021-2018),
    dzieci 7-letnie, które zostały odroczone na podstawie opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

na wniosek rodziców/prawnych opiekunów.

Komputer

Rekrutacja odbywać się będzie w formie naboru elektronicznego za pomocą systemu NABO:  https://przedszkola-blonie.nabory.pl/

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola publicznego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym  można złożyć także w formie papierowej do dyrektora przedszkola pierwszego wyboru.

Dostęp do platformy i składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola możliwe będzie od 19 lutego 2024 roku do 1 marca 2024 roku (do godz. 15:00).

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które obecnie uczęszczają do naszego przedszkola, składają Deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej w kolejnym roku szkolnym w terminie od 5 do 9 lutego 2024 roku.

Deklaracje będą wydawane i przyjmowane przez wychowawców poszczególnych grup.

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy nie złożą deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w wymaganym terminie podlegają powszechnej rekrutacji do przedszkoli Gminy Błonie.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty dostępne są poniżej w załącznikach.

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.