Ustawienia

pochmurno
Powróć do: O Przedszkolu

Rok szkolny 2023/2024
Przedszkole Publiczne Nr 2 „Promyczek”

1. Kocham przedszkole” – M. A. Pleskot, A. Staszewska - Mieszek. Wyd. WSiP, Nr 1/2023

2. Odkrywam siebie – złota kolekcja”, W. Żaba-Żabińska, W. Majewska, R. Paździo, Wyd. MAC, Nr 2/2023

3. Drużyna marzeń” – J. Wasilewska, wyd. WSiP, Nr 3/2023

4. Planeta Dzieci” J. Wasilewska, Wyd. WSiP Nr 4/2023

5. Wokół przedszkola” M. Kwaśniewska, W. Żaba – Żabińska, J. Lendzion, Wyd. MAC Edukacja, Nr 5/2023

6. Dziecięca matematyka” – Edyta Gruszczyk – Kolczyńska, Ewa Zielińska, Wyd. WSiP, Nr 6/2023

7. Program wychowawczy i profilaktyki, Rada Pedagogiczna, Nr 7/2023

8. Będę przedszkolakiem” – Renata Rejlich, Iwona Wojtczak, program adaptacyjny, Nr 8/2023

9. Tak dla Jezusa”, E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek, Jedność Kielce, Nr 9/2023

10. Przedszkolak w świecie wartości” – Iwona Prędkiewicz, innowacja pedagogiczna, Nr 10/2023

11. Program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym”, program własny, E. Traczyk, E. Flisek, Nr 11/2023

1. Zabawa z językiem angielskim” – Marta Zawadzka, Nr 12/2023

2. Program zajęć logopedycznych” – Ewa Traczyk, program własny, Nr 13/2023

3. Program zajęć z psychologiem” – Dorota Słomka - Szałapska, program własny, Nr 14/2023

4. Razem Raźniej” – Dorota Słomka – Szałapska, program własny, Nr 15/2023

5. Mali Giganci – etap I” – Dorota Słomka – Szałapska, program własny, Nr 16/2023

6. Jak będę dorosły” Miłosz Bujakowski, Izabela Chmiel, Jolanta Hytkowska-Fąfara, Kinga Łabędzka-Stanecka, Kinga Sarad-Deć, Danuta Sowiar- Program preorientacji zawodowej. Nr 17/2023

1. Grafomotoryka w zabawach ukryta”, Giczewska, Iwona Hawryluk, Nr 18/2023

2. Świadomość procentuje”, Ogólnopolski projekt edukacyjny ,World Healthy Living Foundation, Nr 19/2023

3. Zabawa sztuką”, Ogólnopolski projekt edukacyjny, Dagmara Drabik, Nr 20/2023

4. Film animowany w edukacji przedszkolnej”, innowacja progranowo -metodyczna, Podręcznikarnia  Wydawnictwo Edukacyjne, Nr 21/2023

1. W domu, w przedszkolu, w szkole z Bogiem”, Ogólnopolski Projekt Katechetyczny, Justyna Domagała, Nr 22/2023

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.