Logo Przedszkola Publicznego nr 2 Promyczek w Błoniu

Witamy po wakacjach

Witaj Przedszkole!

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i wszystkich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy nowych Przedszkolaków, którym życzymy dużo radości oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

Dyrektor oraz Pracownicy PP2

 

Witaj przedszkole

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności