Witamy po wakacjach
Witaj Przedszkole!
Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i wszystkich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.
Szczególnie ciepło witamy nowych Przedszkolaków, którym życzymy dużo radości oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.
Dyrektor oraz Pracownicy PP2

